fbpx

Saten Yüz Germe

Saten Yüz Germe ile Kollajen Onarımı.

Yüzünüzde sarkmalar, kırışıklıklar, gözaltlarınızda torbalanma, morluklar, göz kapağınızda sarkmalar, gıdı ve dekolte bölgenizde sarkma ve kırışıklıklarınız mı var?

Yüzünüz cansız, solgun ve yorgun mu görünüyor?

Bu sorunları gidermek için çözümler mi arıyorsunuz?

Dolgu, örümcek ağı, iple yüz germe, ip askısı veya cilt altına uygulanan yağ enjeksiyonu gibi cildin altını doldurarak yapılan uygulamalar sonrasındaki durumlar sizi düşündürüyor mu?

Yüz germe ameliyatı, yüz askısı, gibi cerrahi işlemlerin sonrasında bir süre sosyal yaşamınızda oluşacak kısıtlamalar ameliyat riskleri ve komplikasyon beni düşündürüyor mu diyorsunuz?

Ameliyatsız, acısız, ağrısız, cildinizde sorunlar yaşamadan doğal görüneceğiniz çözümler mi arıyorsunuz?

 

Exilis Elite Ameliyatsız Saten Yüz Germe ile Tanışma Zamanınız Gelmiştir.

 Bu uygulamayı yaptıranlar Yakın Çevresinden Bu Soruları Sıkça Duymaktadır.

Cildine Ne Yapıyorsun? Cildine Ne Kullanıyorsun? Yüzüne Renk Gelmiş, seni iyi gördüm vs.

Sayın Hastalarımızın Dikkatine, 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkilerini göstermeye başlamış olan Covid-19 (Yeni Corona Virüs) pandemisine karşı alınması gereken önlemler kapsamında, öncelikle sizlerin ve bizlerin sağlığını korumak maksadıyla kliniğimiz 01 Nisan 2020 tarihine kadar hizmet vermeyecektir. Kliniğimizde seansları ve tedavi süreçleri devam eden hastalarımızın tüm hakları saklıdır. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günlerde tekrar görüşmeyi dilerim. Ayrıntılı bilgi için irtibat telefon numarası 0507 448 0856

Dr. Önder Kanat