fbpx

Dövme Sildirme

Dövme sildirmek istiyorsanız Qx Max Cihazı ile kalıcı olan dövmenizi rahatlıkla sildirebilirsiniz. Doktorumuz tarafından uygulanan işlemi gönül rahtlığı ile polikliniğimizde yaptırabilirsiniz. QX MAX – Çok çeşitli Estetik ve Dermatolojik İşlemlerlerde kullanılan çok yönlü bir cihazdır. Sadece doktor tarafından kullanılmalıdır. Her türlü boya ile yapılmış dövemelerin siilinmesi işleminde en çok tercih edilen cihazlar arasındadır. MOR ve TURUNCU dövme mürekkepleri için,  SKY BLUE dövme rekkepleri için 585 nm boya,  YEŞİL dövme mürekkepleri için 650 nm boya derecelerindeki tüm dövmelerde etkilidir.

Q-Switched lazerler, karmaşık ve çok renkli dövmelerden etkili şekilde kurtulmak için ideal araçlardır. Frekans ikiye katlanan KTP’li çok dalga boylu, Q-Switched lazer sistemleri, tedaviye özgü pigmentler tarafından seçici olarak absorbe edilecek cildin üst tabakalarından zararsız bir şekilde geçen çok kısa yoğun ışık darbeleri üretebilir.

Maksimum Verimlilik için En Yüksek Enerji

Fotona’nın Q-Switched lazer teknolojisi, birçok dövmenin çıkarılmasında etkili olan yüksek enerjili nanosaniye darbeleri üretir. Çok yüksek enerjide daha büyük spot boyutları kullanılarak daha derin pigmentli yapılara ulaşılabilir ve çıkarılabilir ve tek seansta lazer tedavisi etkinliği ve etkinliği önemli ölçüde arttırılır.

Dövme Sildirme

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Doktorumuz ile iletişime geçiniz.

SIK SORULAN SORULAR
Dövme sildirme de cildin yanması vb. sorunlar yaşanır mı?
Mesela 10 cm’lik bir dövme için kaç seans gerekir?
Renkli dövme silinir mi?
İşlemi kim yapıyor.?
ESTETİK ÜZERİNE YAZILAR

Sayın Hastalarımızın Dikkatine, 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkilerini göstermeye başlamış olan Covid-19 (Yeni Corona Virüs) pandemisine karşı alınması gereken önlemler kapsamında, öncelikle sizlerin ve bizlerin sağlığını korumak maksadıyla kliniğimiz 01 Nisan 2020 tarihine kadar hizmet vermeyecektir. Kliniğimizde seansları ve tedavi süreçleri devam eden hastalarımızın tüm hakları saklıdır. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günlerde tekrar görüşmeyi dilerim. Ayrıntılı bilgi için irtibat telefon numarası 0507 448 0856

Dr. Önder Kanat