fbpx

Dolgu

Hayatımızın her döneminde sürekli mimik hareketleri yapıyoruz. Bir süre sonra bu durum derin çizgiler olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte tam da bu durumun kurtarıcısı olarak  Dolgu imdadımıza yetişir.

Dolgu Nedir ?

Cildiniz hareket halindeyken de destekleyen ve aynı zamanda yüzünüzün canlılığını, yumuşaklığını korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir üründür. Özellikle mimiklerle oluşan problemleri gidermek veya azaltmak için sadece bu bölgeye özgü olarak geliştirilmiş, içeriği itibari ile normal dolgulardan çok daha farklılık gösteren dolgu çeşididir.

Dolgu kullanım alanları : Ağız çevresi, yanaklar, nazolabial kıvrımlar, alın, dudak, kazayağı gibi en hareketli bölgeler için uygundur.

İşlem mimik çizgilerinin durumuna göre 10 ila 20 dk. arasında sürer. Ödem ve şişlik açısından oldukça güvenli bir işlemdir. Hasta işlemden sonra günlük hayatına döner.

Dolgu

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Doktorumuz ile iletişime geçiniz.

SIK SORULAN SORULAR
Dinamik dolgu kaç yıl kalıcı?
Dolgu işlem süresi nedir?
Diğer dolgulardan farkı nedir?
İşlemi Kim yapmaktadır.
ESTETİK ÜZERİNE YAZILAR

Sayın Hastalarımızın Dikkatine, 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkilerini göstermeye başlamış olan Covid-19 (Yeni Corona Virüs) pandemisine karşı alınması gereken önlemler kapsamında, öncelikle sizlerin ve bizlerin sağlığını korumak maksadıyla kliniğimiz 01 Nisan 2020 tarihine kadar hizmet vermeyecektir. Kliniğimizde seansları ve tedavi süreçleri devam eden hastalarımızın tüm hakları saklıdır. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günlerde tekrar görüşmeyi dilerim. Ayrıntılı bilgi için irtibat telefon numarası 0507 448 0856

Dr. Önder Kanat