fbpx

Aquaxly

Aquaxly, 3:6 anhidro-l-galaktoz asit sodyum içeren mikrojelatin bazlı vücutla barışık sıvı bir çözeltidir ve yağ birikimlerinin eritilmesi için hemen hemen tüm vucüda uygulanabilir. En sorunlu lokalize yağ depoları olan gıdı, kollar, göbek ve karın çevresi, dizin iç kısımları, kalça ve baldırlar, bacak araları, trochanter bölgesi, lipomlar, ensede yağ birikimleri ve erkeklerde göğüs sarkmalarının yok edilmesin için mükemmel bir çözümdür.Aqualyx ince, esnek ve özel bir kanül ile deri altı yağ dokusuna doğrudan enjekte edilir. Yağ dokusu hemen hemen hiç bir hisse sahip olmadığından ve Aqualyx ek olarak içerisinde lokal anestezik te içerdiğinden tedavi tamamen ağrısızdır. En sorunlu lokalize yağ depoları olan Gıdı, Kollar,Göbek ve Karın çevresi, Diz iç kısımları, Kalça ve Baldırlar, Bacak araları, Trochanter bölgesi, Lipomlar,Ensede yağ birikimleri ve Erkeklerde göğüs sarkmalarının yok edilmesi için mükemmel bir çözümdür. Seans sayısı arzu edilen düzeltme derecesine ,yağ birikimlerinin yaygınlığına ve yağ dokusunun özel reaksiyonlarına bağlı olarak genelde 3 hafta da bir uygulanmak üzere 1-2 seans,çok sorunlu bölgelerde ise 3 seansta bitmektedir. Bu özelliği aqualyxi inanılmaz hızlı ve kesin bir tedavi şekli yapar ayrıca güvenilirliği diğer yöntemlere göre farkını ortaya koyar. Aqualyx ince, esnek ve özel bir kanül ile deri altı yağ dokusuna doğrudan enjekte edilir. Yağ dokusu hemen hemen hiçbir hisse sahip olmadığından.

Aqulxy Diğer Uygulamalardan Farkı Nedir ?

Diğer birçok bölgesel zayıflama tedavilerinin aksine, Aquaxly tam CE,FDA onayına sahip olan tek yağ eritme yöntemidir. Aqualyx özellikle estetik tıp alanında kullanılmak üzere tasarlann, patenti alınmış Deoksikolat isimli Bitki Polimeridir. Uygulama sonrası yağ hücreleri sıvılaşarak lenf yolları kanalı ile doğal ve güvenli olarak vücuttan atılır. Standart Lipoliz enjeksiyonundan farklı uygulanan Aqualyx tedavi yöntemi ile bölgesel yağlardan tamami ile kurtulmak mümkün. Aqualyx enjeksiyonu çok özel bir teknik ile tek noktadan girilerek tüm yağ tabakasının tamamını kapsayacak şekilde uygulanir ve iğnelemeden oluşan aşırı morluk ve ağrıya neden olmaz. Neredeyse ağrısız, risksiz ve hızlı biçimde gerçekleştirilen bu uygulama Yüzde yanak, boyun ve çene altına uygulanırken, vücutta basen ve üst uyluk yağ birikimlerinde, uyluk iç kısımları, alt uyluk yağ birikimleri, erkek ve kadınlarda bel kısmı, karın, göbek, alt ve üst bel kısımları, kol ön ve arka kısımları sırttaki bölgesel yağlanmalar ve diz iç kısımlarına uygulanır. Ayrıca sellülitli bölge tedavisinde basen, bacak dışı ve diz çevresinde uygulanmaktadır. Vücudumuzun her yerinde oluşabilen yağ bezeleri yani lipomlar aynı yöntem ile tedavi edilmektedir.

Uygulama sonrası özel bakım gerektirmez.

Kişi uygulama sonrasında günlük hayatlarına devam edebilirler.

Aquaxly Uygulaması (Gıdı Eritme)

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Doktorumuz ile iletişime geçiniz.

SIK SORULAN SORULAR
Aquaxly hangi bölgelerde kullanılır. ?
Aquaxly kaç seans yapılmalıdır.?
Aquaxly işlemi güvenilir mi ?
Yağ bezesi tedavisi bu yöntemle yapılır mı?
ESTETİK ÜZERİNE YAZILAR