fbpx

Kararma Tedavisi

KOLTUK ALTI ve BİKİNİ BÖLGESİ BEYAZLATMA
Ağda, tıraş, vb uygulamalar ile güneş, yaşlanma, ilaç kullanımı, hamilelik gibi durumlardan dolayı özel bölgelerde veya Koltuk altlarında oluşan kararmaları ortadan kaldıran uygulama ile bu bölgelerin görünümünü güzelleştirebilirsiniz…

Koltukaltı ve
Bikini Bölgesi Beyazlatma
Estetik olarak istenmeyen, bikini bölgesindeki renk değişikliğinin giderilmesi ve eski cilt renginin yeniden oluşturulması için artık pigment açıcı lazer tedaviler uygulanmaktadır.

Lazer ile renk açma işlemi nasıl yapılır?
Lazer ile yapılan renk açma tedavileri ortalama olarak 15-20 dakika sürer. İşlem öncesi lokal anestezik etkili krem kullanılması ağrı hissini ortadan kaldıracaktır. Genel anestezi ihtiyacı bulunmamaktadır.

Lazerle renk açma işlemi için genelde tek seans yeterlidir. Bazı durumlarda birden çok uygulama gerekli olabilir. İşlem son derece ağrısızdır. İşlemden hemen sonra kişi işinin başına dönebilir.

Lazerle Koltuk altı Beyazlatma
Son dönemde bayanlar tarafından sıkça talep edilen estetik operasyonlar arasında yer alan koltuk altı beyazlatma işlemi son derece basit ve pratik bir şekilde uygulanabilen işlemler arasında yer almaktadır. Ağrısız ve acısı bir şekilde uygulanan bu operasyon bayanlar için yaz döneminde kötü görünümün ortadan kaldırılması için son derece önem kazanmıştır. Çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan koltuk altı beyazlatma ihtiyacı hem kadınların hem de erkeklerin talep ettiği işlemler arasında yer almaktadır.

Lazerle Koltuk altı Beyazlatma İşlemi Ne Kadar Sürmektedir?
Siyahlaşmanın kapladığı alanın fiziki müdahalesinin yapılmasından sonra uygulanacak seans sayısı ortaya çıkmaktadır. Bunun için gözle muayenesi yapılmamış bir durum için seans ve işlem sayısına ilişkin bilgi vermek doğru olmayacaktır. Fakat genel olarak tüm bölgenin beyazlatılması iki koltuk altı bölgesinin iki farklı seans da yapılmasını gerekli kılabilir. Bu nokta da kişinin tercihleri ve doktorun kararı etkili olacaktır. Söz konusu bölgenin beyazlatılması işlemi genital bölge beyazlatma işleminin aksine anestezi altında uygulanmamaktadır. Bu neden anestezi uygulaması yapılmadan yapılan beyazlatma işlemi sırasında küçük miktarda yanma ve batma hissi oluşmaktadır. Kararma bir çok farklı etkenden dolayı %10 oranında tekrar edebilmektedir. Bu nokta da tedavi yeniden lazer tedavisi değil, kremlerin kullanılması ile yapılmaktadır. Lazer uygulaması ciddi bir şekilde uygulanmalıdır. Bu nedenle klinik açıdan gelişmiş noktaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Sık deodorant kullananlarda, lazer epilasyon tedavisi görenlerde ve sıcak ağdalamanın kullanıldığı bireylerde kararma işleminin daha sık bir şekilde ortaya çıktığı görülmektedir.