fbpx

Işıldayan Gözler için Işık Dolgu

Işıldayan Gözler için Işık Dolgu

Göz altı çöküklerine göz altı ışık dolgusu ile son.

Göz çevresindeki cilt daha ince ve hassastır. Bu yüzden birçok etken göz altı torbası oluşumunu hızlandırır. Gözlerin her zaman ilk bakılan ilk dikkat edilen alan olduğunu biliyoruz. Göz altı ışık dolgusu ile ışıltılı bakışları yakalamanın mümkün olduğunu uygulamalar sonucu ortaya konmuştur.

Aynı zamanda sağlığı yorgunluğu dinginliği gösteren gözlerimizin ve göz çevresinin sağlıklı görüntüsüdür. Bu sebeple göz altı çukurluk ve morluk rahatsızlığı olan kişiler genelde çevrelerinden gelen yorgun musun, hasta mısın, ilaç mı kullanıyorsun sorularında bıkmış ve tedaviyi ısrarla arayan hastalarımızdır.

Göz altı ışık dolgusu içeriğindeki yarı çapraz bağlı hyaluronik asitin, vitamin mineral aminoasitlerler sayesinde göz altı bölgesindeki çöküklük ve buna bağlı morluklarda uygulanan etkili bir tedavi yöntemi dir. “Göz çevresinin yoğun damar ve sinir ağı ile çevrili olması ve anatomik olarak özellikler içermesi nedeniyle, uygulamanın kanül ile yapılması önerilir. Uygulanan ürünün güvenilir olması ve uygulamanın kanül yapılması ve uygulamayı yapan hekimin deneyimli olması sonucunda bu uygulamanın yapılabileceği yaş sınırı kısıtlaması yoktur. Genel olarak büyüme ve gelişme hesaba alındığında 18 yaş sonrası uygulama daha doğrudur. Ancak bazen hastaya özel nedenler ile çok daha erken yaşlarda uygulama yapılabilinmektedir.