fbpx

DHI SAÇ EKİMİ

DHI Saç Ekimi

Günümüzde birçok saç ekimi teknikleri geliştirilmekte Bunlardan en iyi olanın en az hasar verip en estetik olalım olduğu bir gerçek bu anlamda en son teknoloji olan DHI Tekniği de bunlardan birisidir. Saç ekimi tamamen radikal bir çözüm ve olmayan yerlerden saç çıkarmaya yönelik Bununla ilgili birçok teknolojik gelişme var bunların en fazla gelişmiş olan DHI Tekniğidir. DHI Tekniğini diğerine üstün kılan ise arka kısmında daha sağlıklı olan yerlerden tek tek alınan saç köklerini bir solüsyon da bekletilerek ekilmesidir. DHI Tekniği saç ekimi ile saçın yönünü rahatça verebiliyoruz istediğimiz yönde Naturel yönlendirebilir saçını ve yoğunluğunu istediğimiz kadar yapabiliyoruz .DHI Saç Ekimini saçlara zarar vermemesi bu tekniğin diğer tekniklerden ayıran özellik. Saç ekilirken bir takım aparatlar kullanılıyor bu aparatlar olan saçlara da zarar verebiliyor. Halbuki bizim uyguladığımız tekniğinte Bunlar tek tek ekildiği için bu zarar görünmüyor ve rahatça hiçbir yere zarar vermeden ekim işlemi tamamlanıyor.

DHI Saç Ekimi

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Doktorumuz ile iletişime geçiniz.

SIK SORULAN SORULAR
Altın iğne hangi durumlarda uygulanmaz ?
Altın İğne kaç seans yapılmaktadır?
Ağrılı bir işlem mi dir. ?
Altın İğne yan etkisi var mı.?
ESTETİK ÜZERİNE YAZILAR

Sayın Hastalarımızın Dikkatine, 

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkilerini göstermeye başlamış olan Covid-19 (Yeni Corona Virüs) pandemisine karşı alınması gereken önlemler kapsamında, öncelikle sizlerin ve bizlerin sağlığını korumak maksadıyla kliniğimiz 01 Nisan 2020 tarihine kadar hizmet vermeyecektir. Kliniğimizde seansları ve tedavi süreçleri devam eden hastalarımızın tüm hakları saklıdır. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günlerde tekrar görüşmeyi dilerim. Ayrıntılı bilgi için irtibat telefon numarası 0507 448 0856

Dr. Önder Kanat